Rainbow Kiss

1,400 ден

Табела со големини

Големина на прстени

Најдете ја големината на прстенот лесно во табелата:

Корисен начин сами да го пресметате обемот на прстот е да ставите лента или конец околу него и да го измерите бројот на милиметри. Погрижете се да не ја влечете лентата или конецот премногу цврсто, туку држете ги малку отпуштени.

50
52
54
56
Исчисти
SKU: RNG-00016 Категорија
Дополнителни информации
Тежина 1.35 g
Боја на камен

Peach, Rainbow

Боја

, ,

Големина

50, 52, 54, 56